+420 774 500 707
Úvodní strana » Vánoční Gifti Lady 150 Kč/h

Vánoční Gifti Lady - až 150 Kč/h

Pro naše kamenné vánoční provozovny Giftisimo v Praze a Brně hledáme šikovné a usměvavé Gifti Lady.

Náplň práce:tn_DSC_5616.jpg

- obsluha zákazníků a vytváření atraktivního balení dárků
- prodej doplňkového sortimentu
- práce s pokladnou
- dobrá nálada, příjemné vystupování

Co od tebe očekáváme?

- aktivní přístup k práci
- minimálně 10 směn/měsíčně
- manuální zručnost a pozitivní vztah ke kreativitě
- komunikační dovednosti a příjemné vystupování
- zodpovědnost a samostatnost

Co nabízíme?

- kreativní brigádu
- mzda až 150 Kč/hod + spropitné každý den v hotovosti
- při splnění 15 směn za měsíc bonus 1500 Kč
- placené školení a workshopy v oblasti balení dárků
- sleva na produkty Giftisimo
- možnost dlouhodobé spolupráce
- příležitost k osobnímu růstu a novým zkušenostem

Pokud se chceš stát novým členem našeho Gifti Ladies týmu, zašli nám svůj životopis na barbora@giftisimo.com nebo vyplň jednoduchý formulář níže a my se ti ozveme.

Pokud si troufáš na víc, mrkni na inzerát na Gifti Lady Managera.

Pole označená * jsou povinná.

Deník GIFTI LADY

Starší články