Menu
+420 774 500 707
Úvodní strana » O Nás

O Nás

Jsme jedničky v balení dárků. Naše stánky najdeš v Praze, v Brně a Bratislavě. Kromě balení dárků si u nás mohou zákazníci koupit krásné balicí papíry, dárkové tašky nebo ručně vyráběná přání. Zboží prodáváme i on-line v našem e-shopu.

Sami vybíráme luxusní balicí materiály od špičkových evropských designerů, se kterými budeš pracovat i ty. V Giftisimo nám záleží na ochraně životního prostředí. Naše papíry mají například certifikaci FSC, která zaručuje, že dřevo použité na výrobu balicího papíru bylo těženo odpovědně k životnímu prostředí. Dřevo na tyto papíry je přesně určené, vybrané s ohledem na trvalou udržitelnost a ochranu lesů.

S ochranou přírody se v souvislosti s balicím papírem jdeme ale ještě dále. Některé papíry, které prodáváme, mají nejstarší ekologickou certifikaci na světě, která se jmenuje Der Blaue Engel. Tyto papíry jsou navíc 100% ekologicky rozložitelné a splňují nejpřísnější normy týkající se ochrany životního prostředí. Také se jedná o balicí papíry vyrobené s využitím minimálního množství přírodních zdrojů. Všechny barvy jsou na vodní nechemické bázi a papír je 100% recyklovatelný, včetně vnějšího obalu - ochranná folie je také 100% biologicky rozložitelná.

Jsme exkluzivní dovozcem papírů zn. Wickels. Papíry jsou výjimečně lesklé a také se liší tím, že jejich vzory jsou embosované – tj. protlačené. Dárek zabalený v takovém papíru upoutá již na první pohled a vypadá opravdu luxusně. Společnost Wickels byla na konci 80. let jednou z prvních v zemi, která přešla na disperzní lak a lepidlo na bázi vody, které je šetrné k životnímu prostředí. 95% produkce je provedeno dnes tímto způsobem.

 

Řekli o práci v Giftisimo

"Jinak vše skvělé... atmosféra na stánku byla obzvlášť před Vánoci hektická, ale vždy příjemná. Příští rok bych do toho rozhodně šla znovu."

"Celkově myslím, že Vánoce byly super a na můj vkus i klidné."

"Vánoce v Gifti - i když byly náročné - jsem si užívala. Komunikovat se zákazníky mě baví. Byla to jako hra, posoudit co zákazník chce, nabídnout mu to nejvhodnější, najít společně řešení podle jeho představ... Tahle interakce mě velmi bavila. Stejně jako méně příjemní nebo komplikovaní zákazníci. Je to výzva a o to větší radost, když takový klient odchází spokojený."

"Bola to fajn brigáda. Dobrý pocit, ked ma ludia chvalili ze som sikovna."

!Bylo to super, nenudila jsem se.!

"Užila jsem si to, rychle to uteklo a byl super kolektiv."