Menu
+420 774 500 707

Řekli o nás 

Moc jsem si to užila, byla to zatím nejkrásnější práce, kterou jsem dělala.. Mám ráda balení dárečků i práci s lidmi jako takovou. Děkuji Vám za super brigádu!

 

Letos jsem si balení dárků jako každé vánoce užila, i ve větším shonu těsně před vánoci to bylo super, vedoucí byly moc hodné a nápomocné se vším, byla to fajnová parta a o to líp se pak cokoliv dělalo :) příští rok zase!

O nás

Jsme specialisti na balení dárků a jedničky v prodeji kvalitních dárkových obalů. Na našich pobočkách v Praze, Brně a v Bratislavě si mohou nechat zákazníci zabalit dárek, koupit luxusní balicí papíry, dárkové krabice nebo přání, která si sami ručně vyrábíme.

shutterstock_757376653a.jpg

Práce v Giftisimu

Jsme nadšenci do balení dárků. Milujeme naši práci a pracujeme na 110%. V době největšího pracovního vytížení jako jsou Vánoce a sezóna svateb od tebe potřebujeme maximální nasazení. Na oplátku ti nabízíme práci, kterou si můžeš naplánovat podle sebe, kombinaci organizačních a kreativních činností a přátelské prostředí, kde se budeš stále učit něco nového a denně se s námi rozplývat nad krásnými věcmi.  Rozhodně u nás není nuda. 

Zaujala tě práce v Giftisimu? Podívej se do pravého menu, koho zrovna hledáme. Pokud tam nenajdeš pozici pro tebe, ale i tak bys s námi chtěla spolupracovat, pošli tvůj životopis na nabor@giftisimo.com třeba něco vymyslíme :-)

box-business-celebrate-296878.jpg

Pojď se přidat do našeho týmu a staň se opravdovou odbornicí na balení dárků. 

Kdybych měla tuto brigádu celkově zhodnotit, rozhodně to byla zajímavá zkušenost a to nejenom z hlediska toho, že jsem pronikla do pro mě nové oblasti a naučila jsem se hezky balit dárky, ale i z hlediska organizačních a managerských záležitostí. A v neposlední řadě jsem se také seznámila s fajn lidmi :-)

 

 

 

Deník GIFTI LADY

Starší články