+420 774 500 707

Reginální manažer/ka pro dárkovou balicí službu

Co budete dělat?

  • Sledování ziskovosti svěřených provozoven
  • Přehled nad finančním i provozním chodem svěřených provozoven
  • Sledování denních reportů svěřených provozoven
  • Reporting CM a vedení společnosti
  • Denní komunikace s vedoucími svěřených provozoven a motivace k vyšším výkonům
  • Plánované i namátkové kontroly svěřených provozoven
  • Zodpovědnost za stavby a bourání provozoven

*** NABÍDKA PLATÍ PRO PRAHU ***

tn_DSC_5667.jpg

Co od vás očekáváme?

  • Aktivní přístup k práci
  • Komunikační dovednosti a příjemné vystupování
  • Zodpovědnost a samostatnost - co si domluvíme, to platí
  • Analytické myšlení
  • Předchozí zkušenosti výhodou
  • Nástup co nejdříve
  • Řidičský průkaz skupiny B

Co vám nabízíme?

  • Atraktivní platové ohodnocení
  • Práci v přátelském kolektivu
  • Možnost vyzkoušet si práci manažera v praxi
  • PC, telefon
  • Volnou pracovní dobu
  • Rychlou možnost postupu na vyšší pozici

CV prosím posílejte na: l.sevitova@giftisimo.com

Chci se zeptat:

Pole označená * jsou povinná.