+420 774 500 707

Gifti Office Manager

Jsme nadšenci do balení dárků a prodeje kvalitních dárkových obalů. Milujeme naši práci a pracujeme na 110%. V době největšího pracovního vytížení jako jsou Vánoce a sezona svateb od Tebe potřebujeme maximální nasazení a kompletní zajištění chodu kanceláře. Na oplátku Ti nabízíme kombinace organizační a kreativní práce a přátelské prostředí, kde se budeš učit stále něco nového a denně se s námi rozplývat nad krásnými věcmi. V době "klidu" Ti naopak nabízíme prostor pro vymýšlení zlepšování chodu naší kanceláře a také účast na firemních školeních a teambuldingu. V naší kanceláři není rozhodně nuda. Jsme kreativní a máme smysl pro humor, který potřebujeme i od Tebe. Máš rád(a) výzvy, dokážeš si se vším poradit a umíš snést i modré z nebe? My Tě za to oceníme a budeme si Tě hýčkat.

*** NABÍDKA PLATÍ PRO PRAHU ***

Náplň práce:

  • zajištění chodu kanceláře
  • podpora regionálních manažerů
  • pomoc při vyhodnocování mezd sezónních brigádníků
  • pomoc při organizaci školení a schůzek
  • zápisy ze schůzek, vyřizování pošty, úřadů, dokladů, přípravy smluv, skenování a zakládání dokumentů
  • nárazové nákupy vzorků a doplňování kancelářských věcí a potravin

Požadujeme:

  • zkušenosti na pozici asistentky podmínkou
  • řidičský průkaz podmínkou
  • selský rozum podmínkou :)
  • schopnost řešit několik úkolů naráz rychle a samostatně
  • přicházet s vlastními nápady na zlepšování chodu kanceláře
  • pozitivní přístup k práci, ochotu učit se nové věci
  • pokročilá znalost práce na PC (Excel, Word, Internet, Outlook)
  • výhodou je manuální zručnost, kreativita a schopnost balení dárků
  • ukončené SŠ
  • nástup ihned podmínkou

Nabízíme:

  • zaškolení v administrativní práci i v profesionálním balení dárků
  • dlouhodobou, kreativní a nestereotypní práci
  • mladý přátelský a neformální kolektiv
  • nástupní plat dle tvých zkušeností
  • dostatek kofeinu a zábavy
  • 50% slevu na produkty Giftisimo
  • podporu ve tvém seberozvoji

Pokud se chceš stát novým členem našeho Gifti Ladies týmu, zašli nám svůj životopis: l.sevitova@giftisimo.com